Betfair-огляд

Betfair огляд поговорить про нестандартний варіант беттінга – ставки на біржі. Бетфаїр – це унікальний букмекер, який не має аналогів. Робити ставки тут можна відразу в двох варіантах – на біржі ставок і в звичайній БК (потрібно вибрати розділ «Букмекер»).

Загальний опис

Betfair-беззастережно феноменальний досвід в онлайн-букмекерстві. Бетфаїр створила унікальний проект, об’єднавши відразу два напрямки: парі букмекерських контор і біржу торгівлі. Таку ідею втілили в життя два британця-Блек і Рей в 1999 році. Власне можна було спочатку вже спрогнозувати успіх проекту, адже британці в букмекерстві” собаку з’їли”, і Betfair себе виправдав. Для запуску Бетфаїр бізнесменам знадобилося всього півроку, а в 2000 році їх дітище вже блищало і вже вело повноцінну діяльність. Після старту проекту ідею інтеграції торгової біржі підхопили багато нових і вже існуючі букмекерські контори, але законодавцем в цьому напрямку по праву є Betfair. Фактом залишається те, що жоден з них не домігся в такій діяльності тих вершин, яких досягла БК двох заповзятливих британців.

Взагалі ж, на думку експертів, «проблеми» гравців при знайомстві і переході на Betfair, пов’язані не з об’єктивними труднощами, а більше зі звичайною людською лінню і небажанням дізнаватися щось нове.

Таким чином, для того щоб зрозуміти всі переваги контори Betfair варто витратити 10-15 хвилин свого часу і розібратися на відміну понять «букмекер» і «біржа ставок».

Якщо не розуміти відмінностей, про які мова піде нижче, то втрачається весь сенс задумки закладеної в Бетфаїр і біржа ставок перетворюється для Вас в звичайний онлайн букмекер.

Наскільки це можливо коротко опишемо процедуру торгівлі на Betfair.

А взагалі на сайті є класний довідковий розділ з масою цікавого пояснюючого текстового та відео матеріалу. Після того, як користувачем успішно була пройдена реєстрація Betfair відкриє перед ним наступні можливості.

  1. Отже, до початку матчу або вже в його ході, ви вибираєте цікавить Вас ринок.
  2. Далі ви робите ставку» за «або» проти ” певного результату. Ставка “за «нічим не відрізняється від ставки в звичайній конторі, а ось ставка» проти” задоволена складна для сприйняття новачками. Тому тут ми її розглядати не будемо, і рекомендуємо вам самостійно, без поспіху вивчити приклади і відповідний довідковий матеріал на сайті букмекера Betfair. Якщо коротко, то її суть полягає в тому, що «голосуючи» «проти» того чи іншого результату ви повинні бути готові «відшкодувати» виграш гравця, який ставить «за» даний результат. Природно, що при Вашому виграші вже вам оплатять Ваш виграш за запитаним коефіцієнтом. Тобто ставлячи “проти”, при несприятливому результаті, ви втрачаєте не тільки суму ставки, але повинні мати на рахунку достатньо грошей, щоб оплатити одну виграшну ставку, людини, який з протилежного боку прийняв Ваше парі. При неправильному прогнозі» за ” ту чи іншу подію ви просто втрачаєте суму ставки як у звичайній конторі. Тому новачкам, щоб не плутатися на початковому етапі і не ризикувати зайвими грошима (хоча при ставках «проти» біржа постійно видає попередження про додаткові фінансові ризики) рекомендується (!) в Налаштуваннях зовсім відключити колонку зі ставками «проти».
  3. Важливий момент! Оскільки це не звичайна букмекерська контора, а саме біржа, при здійсненні ставки ви можете погодитися з наявними на момент вашого приходу котируваннями або запросити інший коефіцієнт. При цьому, природно, що вашу пропозицію можуть прийняти, а можуть і відхилити. Про стан парі можна спостерігати в Купоні ставок, де буде вказано, чи є у Вас парні ставки чи ні. Парні, тобто ті, які прийняли ін.гравці. Якщо парної ставки не надійшло і Вам набридло чекати, то свою пропозицію, звичайно, можна скасувати.
  4. Ще один основний момент полягає в тому, що, тому що це біржа, то граєте ви і укладаєте парі не проти Betfair, а проти таких же як ви гравців. Тобто Бетфаїр, на відміну від класичного букмекера, все одно виграєте ви або програєте. Компанія виступає як свого роду посередник при укладанні парі і надає, образно кажучи, тільки “майданчик для суперечок гравців”. Компанія знімає тільки комісію з виграшів! На момент написання цього огляду вона дорівнювала від 2 до 6%. Таким чином, можна сказати, що “маржа” на Betfair є, але присутня вона у вигляді комісії, яка знімається тільки (!) з виграшів і спочатку в Коефіцієнти, роблячи їх математично невигідними, не закладається, тому що коефіцієнти пропонують самі гравці. І вже в ході торгів вони набувають більш-менш “остаточний” вигляд.
  5. Потім починається найцікавіше. Ви приміряєте на себе роль трейдера, тільки не на фондовій біржі, а на біржі спортивних ставок. Прибуток можна отримати різними шляхами: –
    • до початку події, якщо ви вірно передбачили рух грошових коштів і, відповідно, зміна коефіцієнтів;
    • в ході події, якщо ваш прогноз підтверджується перебігом зустрічі.

У цих випадках, не чекаючи закінчення матчу, ви можете зняти певну частину прибутку. Якщо ж ви володієте міцними нервами або на 100% впевнені в результаті події, то можна дочекатися його закінчення і вивести прибуток від ставки в повному обсязі. Але це вже додаткова опція. Природно, що даний “кругообіг” можна провернути кілька разів за матч. Потрібно тільки пам’ятати, що подібна торгівля в режимі Live пред’являє до трейдера ще більші вимоги в плані фінансової та ігрової дисципліни. В іншому випадку, вчасно не вийшовши з ринку, ви ризикуєте програти великі гроші. А втративши психологічну рівновагу і бажаючи негайно відігратися, можна дуже легко накоїти інших бід з ігровим банком.

З пункту №5 ви можете логічно припустити, і будете праві, що до закінчення події можна виводити не тільки прибуток, але і «рятувати» частину ставки, при несприятливому розвитку подій в матчі. Це також одна з фундаментальних відмінностей біржі ставок від звичайного онлайн букмекера.

Тому не дивно, що зрозумівши ці відмінності між звичайним букмекером і біржею Betfair, випробувавши на практиці пропоновані опції з дострокового виведення частини прибутку або обмеження своїх збитків, більшість клієнтів, вже ніколи не повертається до гри в традиційних конторах.

Лінія ставок Betfair

БК Betfair-відмінний оптимальний варіант як для професійних гравців, так і для початківців. Лінія ставок контори представлена більш, ніж тридцятьма видів спорту. Крім них можна укласти парі і на культурні або політичні події. Всі топові спортивні події представлені з високими коефіцієнтами і можливістю грати по-крупному для тих, хто хоче брати від гри всю красу азарту.

Наприклад, на матчі англійської прем’єр-Ліги Betfair пропонує максимальну ставку в кілька мільйонів доларів, що дуже переконливо для букмекерських контор. Правда у таких ставок є свій мінус-в залежності від поставленої суми коефіцієнт може помінятися. Це перестраховка букмекера при дуже великих сумах ставки. Непопулярні спортивні події відрізняються дуже низькою верхньою планкою-приблизно в районі 300-400 доларів при високих коефіцієнтах. Якщо говорити про значення коефіцієнтів, то на біржі ставок можна зустріти пропозиції, які значно вище всіх можливих представлених в інших букмекерських конторах. Равновозможние результати спортивних подій можуть досягати коефіцієнта, який максимально наближається до 2,0. А маржа тут буде менше навіть 1%.

БК Бетфаїр в свою чергу має встановлений відсоток від прибутків гравців, так як виступає в ролі посередника, який зводить гравців між собою і зберігає гроші до кінця події. Стартовий відсоток комісійних букмекеру становить 5%, а при постійній участь на біржі, Ви заробляєте бонусні очки, які дозволять вам знизити “дивіденти” Betfair в подальшому.

Для професійного беттера сама можливість установки власного бета-безпрецедентна можливість. Таке ви не зустрінете ні в одній букмекерській конторі світу. Ми не згадуємо в огляді своєрідні бета-версії даного функціоналу в деяких зарубіжних букмекерських конторах. Причина в тому, що вони не дотягують навіть на пару відсотків можливостей системи Бетфаір, яка вибудовувалася компанією роками. Тому з упевненістю можна заявити, що такого масштабу аналогів більше не існує. Крім біржі ставок ви також можете робити ставки на поєдинки вже після його початку. Здавалося б не найвірогідніша перевага, але багато західних контори відмовляються приймати такого роду ставки. Мінімальна ставка в Бетфаїр становить 4 долари, максимальна сума практично не має меж.

Введення / виведення коштів з рахунку Betfair

Фінансових обмежень в букмекерській конторі Бетфаїр помічено не було. Букмекер висококласно надає всі популярні і оптимальні способи внесення і зняття грошей з Особистого рахунку. Крім фінансових операцій за допомогою карток Visa або Mastercard ви можете скористатися електронними платіжними системами WebMoney, Skrill або Neteller. Як і у всіх букмекерських конторах час зарахування і зняття грошей варіюється в залежності від способу грошового управління. Наприклад, найпопулярніший метод серед російськомовних гравців-Webmoney. Гроші з вашого гаманця Вебмоні надійдуть на особовий рахунок в букмекерській конторі Бетфаїр практично миттєво, а ось виведення грошей може зайняти до 30 годин в будні і до 48 годин у вихідні дні (в основному операція проходить за одну добу). Мінімальний депозит-всього 10 доларів, а максимальний – понад 150 тисяч в американській валюті.

Служба Підтримки Клієнтів Betfair

Великою перевагою цього британського букмекера є наявність повноцінної російськомовної підтримки клієнтів. Інформація надається російською мовою щодня з 10: 00 до 19: 00 за київським часом (UTC+2), а якщо ви володієте англійською — цілодобово. Стандартний час відповіді на електронний лист-2-3 години.

Також допомогу можна отримати в онлайн-чаті або по телефонній лінії. Саме за допомогою онлайн-чату можна швидше за все отримати відповіді на свої питання.

Вся необхідна контактна інформація знаходиться у відповідному розділі сайту, крім того, в залежності від категорії питання для звернення необхідно вибрати певну адресу.